زامبی‌ها .Vs سخرانی شاه

آوریل 7, 2011 § 4 دیدگاه

 

شما هم فیلم‌های امسال ناراضی بودید؟‌ به نظرتان سخنرانی شاه ملال‌آور و شبکه اجتماعی در خور نام فینچر نبود؟ تازه کسی هم فیلم فانتزی تکان‌دهنده در چنته نداشت؟ دنبال هیولا و زامبی و لولو می‌گردید؟ خب خوب جایی آمدید. چهار فیلمی که معرفی خواهم کرد گرچه در ژانر خودشان فیلم‌های خلاقی هستند اما اسم و رسم چندانی ندارند و منتظرند شما بنشینید و به جبران ناکامی‌هاتان در پیدا کردن فیلم  فانتزی خوب، تحسین‌شان کنید.

Fido

داستان رابطه عاطفی یک نوجوان و زامبی‌اش! بله زامبی‌اش. امیدوارم همین داستان یک خطی قانع‌‌تان کرده باشد. زامبی‌ها به یمن قلاده‌های هوشمندشان رام شده‌اند به عنوان حیوان خانگی و کارگران خدماتی مشغول کمک به شهروندان‌اند. خانواده‌ها سر تعداد زامبی‌هایی که دارند چشم و هم‌چشمی می‌کنند و این اعضا تازه خانواده در صورت اتصالی قلاده‌شان همچنان آدم‌خوار و غیرقابل کنترل‌اند. کمدی‌زامبی فایدو شاهکار نیست. اما به دیدنش می‌ارزد.

دانلود از تورنت

 

Dead Snow

هیتلر خودکشی نکرده. او و تعدادی از افسرانش  میان کوهپایه‌ای یخی زامبی‌شده‌اند و حالا بعد سالها سر از خواب مرده‌شان بیرون می‌آورند تا حساب جوانان کمپ زمستانی را برسند. تصور کنید طرف هم زامبی باشد هم اس‌اس.

دانلود از تورنت

 

The Troll Hunter

تعدادی دانشجو با سودای ساخت فیلمی مستند درباره یک شکارچی خرس بدنام حقیقتی را کشف می‌کنند. ترول‌ها وجود خارجی دارند و دولت نروژ با شکار پنهانی‌شان سعی دارد ماجرا را لاپوشانی کند.فیلم کم‌خرج و مستندنمای نروژی با نمونه‌های امریکایی‌ش متفاوت است.

دانلود از تورنت

 

 Paul

و سرانجام پاول. کسانی که شان مردگان یا هات فاز را دیده‌اند می‌دانند از ترکیب نیک‌فراست و سیمون پگ فیلم بد در نمی‌آید. دو فن کمیک و فانتزی در مسیر سفرشان به جشنواره کمیک‌کن با یک موجود فضایی واقعی روبرو می‌شوند. موجودی که برخلاف نمونه‌های سینمایی دیگرش بددهن و پررو‌ ست و سالها پیش ایده برخورد نزدیک از نوع سوم را او به اسپلبرگ داده! پاول پر از تیکه‌پرانی‌های بامزه به یادماندنی‌ست.

دانلود از تورنت

 

این معرفی به ساسی مک عاصی تقدیم می‌شود.

§ 4 پاسخ برای زامبی‌ها .Vs سخرانی شاه

این چیست؟

شما در حال خواندن زامبی‌ها .Vs سخرانی شاه در خواب بزرگ هستید.

فرا

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: