coming soon: شبهای هولمز خوانی

نوامبر 18, 2010 § 38 دیدگاه

 

«صندلی ات ر اجلو بکش و ویلون مرا بده ،چون تنها مسأله ای که هنوز باید حل کنیم این است که چطور این سر شب های غمبار پاییزی را به شکل دلپذیری به سر آوریم .»

خطاب به واتسون ….در پایان قصه اشراف زاده مجرد

 

و شبهای غمبار زمستان را چطور به شکل دلپذیری به سر آوریم؟

قرار است بنشینیم دور یک کرسی عظیم الجثه و هولمز بخوانیم. هات چاکلت و تنقلات بخوریم و بی‌خیال دنیای پشت در فقط از هولمز صحبت کنیم. ویلون بلد‌هامان به یاد 221B خیابان بیکر خواهند نواخت و پیپ‌کش‌ها برای یک بار هم که شده اجازه دارند در محیط مسقف از زندگی لذت ببرند. مبنای خوانش‌مان ترجمه‌های امامی فقید خواهد بود و زمان اجرای این گردهمایی هفتگی احتمالن  غم‌انگیز‌ترین شبهای هفته. مثل جمعه شب یا دوشنبه شب. اگر جور شد یک آقای کلاهدوز مهربان هم می‌آید دور سر همه‌مان را اندازه می‌گیرد و برای هر کدام یک کلاه هولمز مرغوب خواهد دوخت. ما همراه شوالیه تنهای بیکر استریت به جنگ ملال خواهیم رفت…

 

این یک پیش‌آگهی است. اگر سر ذوق‌تان آورده می‌توانید کامنت بگذارید و بگویید دوست دارید این مجلس هفتگی هولمز‌خوانی چطور باشد؟( کوکائین را فراموش کنید! هر کار هولمز کرد که آدم نباید بکند!) همچنین بسیار کمک‌حال خواهد بود اگر بنویسید برای اشتراک سه ماهه در چنین  شبهایی حاضرید تا چقدر هزینه کنید؟

 

 

اگر همه چیز جور شود به ریش این زمستان خواهیم خندید. منتظر آگهی بعدی باشید…

§ 38 پاسخ برای coming soon: شبهای هولمز خوانی

این چیست؟

شما در حال خواندن coming soon: شبهای هولمز خوانی در خواب بزرگ هستید.

فرا

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: