دزد کیست؟

اوت 16, 2008 § 4 دیدگاه

دزد فقط به کسی نمی‌گویند که از دیوار مردم بالا می‌رود.                                               کسی که بودجه یک دستگاه دولتی را می‌‌مکد و آشغالی مثل سریال یوسف پس می‌اندازد باید شامل قوانین جزایی شود. باید بشود ازش شکایت کرد.

توهین فقط این نیست که به آدم بگویند : کره خر!                                                              این که مخاطبت را چهارپا فرض کنی توهین است.

15 دقیقه طوفان باسمه‌ای مضحک و صدای شتر ، بعد یکی از شخصیت‌ها پیچیده‌ترین دیالوگ سریال را می‌گوید : عجب طوفان سختی بود . ناگهان آغاز شد و ناگهان به پایان رسید (!)

ادعای این سلسله بی‌ذوق بی‌هنر  حیف که ناگهان به پایان نمی‌رسد.                                برادر من! پدر من! آخر این همه شغل شریف و نان حلال. مگر مجبوری سراغ کاری بروی که بلد نیستی. آن هم نه یک بار و نه دوبار. یک جایی هست به اسم انجمن سینمای جوان. هم دوره فیلمسازی دارد هم کمی فرصت آزمون و خطا- پول که علف خرس نیست –  می‌دهد به آدم. گو این که شاید کمی از سن‌ و سالتان گذشته باشد. اما باز راه تجربه بسته نیست. اما عزیزان، باور کنید راه تجربه‌های مبتذل شما نباید از اعصاب بیندگان عزیز بگذرد.

§ 4 پاسخ برای دزد کیست؟

 • اشکان می‌گوید:

  من که ندیدمش. اما این دیالوگ واقعاً خدا بود. یعنی می‌دونی، تو یه جور می‌تونی تاویلش کنی، من یه جور و همین‌طور الی آخر! ولی جدای از شوخی، می‌شد از این چیزا هم لذت برد و کلی خندید اگر به قول خودت بودجه‌ی مملکت رو با افتخار نمی‌گذاشتند جیبش.

 • habib می‌گوید:

  به خدا قسم که مف نمی ارزه .

 • ahara می‌گوید:

  آقايان به دور از هر كذايي نياز به گفتن ويافتن چرااهميت زيادي نسبت به حرف ها بي دروپيكر دارد به اميد موفقيت.

 • پادشاه چهار اقلیم می‌گوید:

  جای هوگو چاوز هم خالی بود، آخه اونم اینکارست

این چیست؟

شما در حال خواندن دزد کیست؟ در خواب بزرگ هستید.

فرا

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: