یا حضرت گوگل!

اکتبر 20, 2006 § 6 دیدگاه

۱.بهتر است بسازیم . از آنجایی که انرژی هسته ای  و فیلترینگ و خیلی چیزهای دیگر حق مسلم همه ماست حضرت گوگل محتمل است در بلاگر را برای کاربران ایرانیش ببندد.بر اساس قوانین مورفی این اتفاق درست زمانی رخ خواهد داد که اهالی بلاگفا بروند در خانه ظاهراْ محکم تری مستقر شوند. برای سنگ رو یخ کردن قوانین مورفی هم که شده  گویی بهتر است از جایمان تکان نخوریم.

۲. سیستمم معیوب شده و کارشناسان می گویند یا از کارت گرافیک است یا رم یا فن یا مادربرد یا یک چیزهای دیگر. خدا پدرشان را بیامرزد. با این حال این نظرات کارشناسی برای حقیر که فرق مادربرد را با آن فحش ناموسی نمی داند تنبان نخواهد شد.

بزودی وضعش سرو سامان می گیرد و نیمای عزیز هم به قول هایش ( در زمینه هایی که بزودی خواهید فهمید) عمل می کند و ما هم اگر بخت یارمان باشد به آرزوی نیمچه « روزنوشت » شدن خوابمان خواهیم رسید.

§ 6 پاسخ برای یا حضرت گوگل!

 • آذر می‌گوید:

  خدا کنه یه اسباب کشی خوب کنید…

 • فرهاد یلدا می‌گوید:

  شاعر میگه:

  ایول به ولت/وولی به ابروت

  آمریکا هم که …

 • گیوتین می‌گوید:

  ممنون از معرفی‌تون. باید برم دنبالشون. خودم فقط فیلم Memento رو در این زمینه به‌یادمیارم که به‌نظرم معرکه بود. نمی‌دونم دیدینش یا نه. اون‌جا هم شخصیت اصلی که دنبال قاتل زنش می‌گرده، حافظه‌ی کوتاه مدتش رو از دست داده. دیالوگ پایانی فیلم اینه: «خوب، کجا بودیم؟» هنوز با یادآوری این جمله کیفور می‌شم. جداً مرز باریکی هست بین شرشوسکی و اون فضانورد برادبری.
  پی‌نوشت: خوشحالم از اینکه ایندفعه ذوق‌زدگیم باعث توی‌ذوق‌خوردگیم نشد 🙂 ممنونم.

 • سحر می‌گوید:

  سلام سروش نوشتم که دیگه منایه نزنی اما هیچ حالم خوب نیست می دونی استعفایم را از اعتماد نوشتم که خدای نکرده ژنرال را ناراحت نکنم خسته و فرسوده شده بودم مخصوصا که می دیدم آنها مه پشت سر یک چیزی می گویند در رو برو چیز دیگر و اینقدر محبوبترند

 • علی رشوند می‌گوید:

  خوب بود استفاده کردیم
  به من هم سر بزنید
  منتظرم

 • رضا می‌گوید:

  سلام
  چطورید؟
  این ماجرای مادر برد و کارت گرافیک رو که خوندم کلی وجدان درد گرفتم!
  دلم هم کلی براتون تنگ شده

این چیست؟

شما در حال خواندن یا حضرت گوگل! در خواب بزرگ هستید.

فرا

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: